Koszyk

Zakupiony towar można zwrócić w terminie 14 dni od daty zakupu bez podania przyczyny, a w przypadku marek RegattaDare 2bCraghoppers - 30 dni!

Towar odsyłacie Państwo na własny koszt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura) na adres:
Sklep eTraper
ul. Pod Filarami 4
65-068 Zielona Góra

Zwracany towar nie może nosić śladów użycia, a także powinien posiadać oryginalne opakowanie i metki.

Do odsyłanego towaru prosimy również dołączyć informację, czy dokonują Państwo zwrotu, czy może wymiany na inny model lub rozmiar - towar ponownie wysyłamy do Państwa na własny koszt o ile jego cena przekroczy 300 zł (podobnie jak przy pierwszym zakupie).

Bardzo prosimy o przemyślane zakupy.

 

Sprzedawane przez nas produkty objęte są co najmniej 2-letnią gwarancją. Jeśli gwarancja jest dłuższa informujemy o tym w opisie produktu.

Reklamowany towar odsyłacie Państwo na własny koszt, a wraz z nim dowód zakupu (paragon lub fakturę). Jeśli zagubicie Państwo paragon, a zapłata była dokonana przelewem może to być wydruk potwierdzenia płatności. W innych przypadkach prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, być może na podstawie korespondencji uda nam się ustalić datę zakupu i wykonać kopię paragonu.

Reklamowany produkt prosimy odesłać na adres:
Sklep eTraper
ul. Pod Filarami 4
65-068 Zielona Góra

Do reklamowanego produktu prosimy dołączyć dokładny opis uszkodzenia, a jeśli to możliwe miejsce uszkodzenia delikatnie oznaczyć w celu jego szybkiego zlokalizowania.

Dołożymy wszelkich starań by reklamacja była rozpatrzona pozytywnie i w możliwie krótkim terminie.