Koszyk

Miyabi

Miyabi®

Bielizna termoaktywna zimowa powinna spełniać kilka funkcji: musi być ciepła, doskonale odprowadzać wilgoć z powierzchni skóry oraz szybko wysychać. Tylko najlepsze, najbardziej zaawansowane włókna materiału mogą spełniać takie warunki. Takie właśnie są materiały MIYABI®. Odpowiedzialna za stworzenie tak innowacyjnej przędzy typu micro-acrylic jest firma Mitsubishi. Tego typu przędza uzyskana została poprzez połączenie nowej generacji włókna akrylowego z wiskozą. Materiał ten posiada właściwości zbliżone do wełny i bawełny, ale jest jeszcze delikatniejsza w dotyku, bardziej miękka. Co ważne nawet po wielokrotnym praniu MIYABI® nie zmienia się.

MIYABI® składa się z bardzo cienkich włókien (grubości ok.10 mikronów) co w połączeniu z bardzo niską wagą powoduje bardzo szybkie wysychanie, dużo szybciej niż bawełna. Jedna warstwa odzieży z MIYABI® o gramaturze 200g/m² utrzymuje ciepło porównywalne do podwójnej warstwy odzieży z bawełny o podobnej gramaturze. MIYABI® jest idealne dla osób nie lubiących marznąć, dłużej utrzymuje ciepło oddawane przez ciało. W bieliźnie MIYABI® nie występuje zjawisko pilingu materiału, gdyż posiada specjalną polimeryzację zapobiegającą temu.

Kolejnym z plusów stosowania tego typu materiału jest jego bakteriostatyczność, na powierzchni bielizny nie rozwijają się bakterie ani grzyby. Materiał jest także hipoalergiczny, nie podrażnia skóry, tak jak ma to czasem miejsce w produktach wełnianych.

6 Produkty

Ustaw Kierunek Malejący
 1. Legginsy termoaktywne Gatta Active Jenny Miyabi
  Już od 112,99 zł
 2. Koszulka termoaktywna Gatta Active Jackie Miyabi
  Już od 141,99 zł
 3. Legginsy termoaktywne Gatta Active Motto
  Już od 119,99 zł
 4. Koszulka termoaktywna Gatta Active Max
  Już od 159,99 zł
 5. Bielizna termoaktywna dla dzieci Gatta Jerry Girl
  Już od 175,00 zł
 6. Komplet bielizny Gatta Jerry Junior Boy
  Już od 175,00 zł

6 Produkty

Ustaw Kierunek Malejący