68 324 51 05 | kontakt@etraper.pl| Sklepy stacjonarne


Sklep firmowy Regatta

Jesienne porządki

Nadeszła jesień.. Dzisiejszy poranek pokazał to lepiej niż kalendarz. Stojąc pośród unoszących się mgieł poczułem ją wszystkimi zmysłami. Piękna, pachnąca, rześka..

Odra. Rzeka piękna o każdej porze roku. Wiele razy przemierzałem ją kajakiem.. Bywają jednak dni, że nie potrafię przejechać nad nią obojętnie. Muszę się wtedy zatrzymać, podczas gdy wszystko inne płynie.. Panta rhei..

dsc_0010-001

Wszystko płynie, czas i rzeka towarów, która przelewa się przez nasze sklepy. 😉 Naszym eTraperom mija właśnie 12 lat, a jeśli chodzi o towary, to właśnie mamy powódź!

zdjecia-oznaczone-gwiazdka2

Inwentaryzacje zrobione. Ekipa w nowym, liczniejszym i jeszcze lepszym składzie 😉 Nowe godziny otwarcia - w Zielonej Górze sklep otwarty od godziny 9:00 do 18:00.

Dzisiaj nasz sklep wyglądał jak magazyn. Ciężko było przejść pośród pełnych i na wpół opróżnionych kartonów (dziękujemy Wam za wyrozumiałość). Dostaliśmy kilkadziesiąt paczek z nowymi, jesiennymi produktami. Dojechały nowe kurtki techniczne, kurtki puchowe, słynne płaszcze Regatty - hit ubiegłego sezonu - i to w kilku wersjach, ciepłe spodnie, nowe modele butów i mnóstwo naszych ulubionych gadżetów! Półki dosłownie rwały się pod wieszakami.. 🙂

zdjecia-oznaczone-gwiazdka

Bardzo obszerna i kolorowa kolekcja odzieży dla dzieci. W tym kurteczki, ocieplane bluzy, polarki i softshelle..
Nowe i uzupełnione modele butów od Regatty, Alpine Pro, Red Rocka i Chiruca..
Solidna porcja - wiecznie brakujących - noży kuchennych Victorinoxa i wszystkie najbardziej popularne modele scyzoryków.
Dostawa sporków i krzesiw LMF oraz "zielonych" plecaków niezniszczalnego Wisportu!

zdjecia-oznaczone-gwiazdka1

..i mnóstwo przydatnych gadżetów, a wśród nich
- zapięcia od Nite Ize,
- fluorescencyjne chusty idealne do biegania i na rower pod kask,
- czołówki Petzla - jedyne latarki jakie uznajemy 😉
- bukłaki od Deutera wraz z neoprenowymi ocieplaczami.

zdjecia-oznaczone-gwiazdka3-001

Przypominamy, że klienci z kartami GREATCARDS otrzymują u nas od 25 do 50% rabatu na nowe produkty (Regatty, D2B i Craghoppers).
Jeśli nie posiadacie Państwo jeszcze takich kart, to wyrobimy je Wam przed pierwszym zakupem - kartę brązową (25% rabatu).
O wszystkich akcjach informujemy również na FB - www.facebook.com/etraper/