68 324 51 05 | kontakt@etraper.pl| Sklepy stacjonarne


Sklep firmowy Regatta

DEPROC – nowa marka turystyczna w sklepach eTraper

Niemiecka jakość w dobrej cenie

Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą nową markę, którą od jesieni 2018 r. wprowadzamy do naszych sklepów eTraper. Jest to niemiecka marka Deproc istniejąca na ryku outdoorowym od 1994 roku. Deproc, to wysokiej jakości odzież outdoorowa i miejska: kurtki techniczne, kurtki narciarskie, płaszcze, polary, softshelle, spodnie trekkingowe i narciarskie. Produkty marki Deproc wyróżniają się wysoką jakością wykonania, świetnymi membranami D3•Tex oraz funkcjonalnymi detalami, a to wszystko przy zachowaniu atrakcyjnej ceny dla klienta w Polsce.

Zdjęcie pochodzi z naszej pierwszej sesji zdjęciowej w plenerze

 

Odzież w dużych rozmiarach

Bardzo dużą zaletą odzieży marki Deproc jest bardzo szeroka rozmiarówka. Największe damskie rozmiary to 56, a męskie 10XL. Ponadto istnieje coś takiego jak krótka i długa rozmiarówka. Często klienci poszukują krótkich, a szerokich spodni, jak też długich i wąskich. W końcu będziemy mieli ofertę dla wszystkich!

 

Deproc na naszych modelach!

Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na własną sesję zdjęciową z naszymi modelami, moją córką Mają i Arturem, który jest sprzedawcą w naszym zielonogórskim sklepie eTraper. Do pozowania bardzo chętny był również nasz pies - Howard, którego w tym roku adoptowaliśmy ze schroniska.