Water-To-Go

Słyszysz „butelka z filtrem”, myślisz Water-to-Go.Zdrowie, sport, czysta planeta, design – jeśli utożsamiasz się z tymi hasłami to dobrze trafiłeś!Każdy człowiek na świecie potrzebuje czystej wody pitnej aby przeżyć. Butelki osobiste z filtrem Water-to-Go mogą oczyścić wodę pochodzącą z każdego źródła, poza wodą morską.
Chcemy dać ludziom możliwość spożywania czystej wody, wolnej od bakterii i zanieczyszczeń w każdym miejscu na świecie.
Chcemy by każdy człowiek przyczynił się do ratowania naszej planety poprzez zmniejszenie ilości odpadów z tworzyw sztucznych.
Chcemy przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się chorób przenoszonych przez wodę.

Butelka Water-to-Go jest już w 10 krajach Europy Zachodniej i Północnej, ale to nie koniec. Fenomen butelek Water-to-Go dociera do nowych krajów i kolejne rozmowy trwają. W Polsce możecie znaleźć ją w wielu renomowanych sklepach internetowych oraz u partnerów stacjonarnych na półkach obok najbardziej designerskich, ale również surwiwalowych produktów.

Ale przede wszystkim jesteśmy matkami dbającymi o zdrowie swoich dzieci, pracownikami wykonującymi sumiennie obowiązki, osobami rządnymi przygód , pasjonatami nowinek… Ujmując to jednym zdaniem jesteśmy zwyczajnymi ludźmi. Wyróżnia nas chęć dbania o własne zdrowie i środowisko w którym żyjemy. Water-to-Go jest dla nas doskonałym narzędziem do realizacji tej idei. Water-to-Go to nasz sposób na życie.

Cena
Sortuj po cenie
Producent
Produktów na stronie