Koszyk

Sevylor
Sevylor

Firma Sevylor ma prosty cel: wytwarzanie produktów wysokiej jakości do wszelkich sportów wodnych i każdego rodzaju wodnej rekreacji. Dlaczego? Żeby zachęcić wszystkich ludzi do wyjścia na zewnątrz i do zabawy.

"Od naszego pierwszego międzynarodowego sukcesu w 1949 roku, jesteśmy dumni, że zbudowaliśmy taką renomę jako lider rynku z nieszablonowym designem, oryginalnymi innowacjami oraz wyobraźnią i wiarą w to co robimy. Nasze innowacje wykorzystywane są w różnych dziedzinach i produktach, w kajakch, łodziach, pontonach, SUP-ach i wielu innych. Ponad siedemdziesiąt lat doświadczenia w połączeniu z najnowszymi technologiami projektowania, pozwala nam oferować produkty z najwyższej półki oraz usatysfakcjonować każdego klienta. Projektujemy nasze produkty z jedną myślą, aby zainspirować ludzi do wyjścia na zewnątrz i do zabawy. Bierzemy zabawę na serio. "

Od założenia firmy w 1948 roku minęło wiele czasu, lecz Sevylor każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby każdy produkt z emblematem "S" spełniał wymagania każdego amatora wodnych szaleństw. Dziś, kiedy ktoś świetnie bawi się na wodzie na pewno korzysta z produktów Sevylor!

2 Produkty

Ustaw Kierunek Malejący
  1. Silnik elektryczny Sevylor SBM18
    Promocja
    Silnik elektryczny Sevylor SBM18
    Cena promocyjna 509,99 zł Regular Price 599,99 zł

2 Produkty

Ustaw Kierunek Malejący