Kwark

Kwark powstał w 1995roku. Nazwa pochodzi od cząstki elementarnej, tak małej i nieprzewidywalnej, że nie wiadomo czy prawdziwej. I tacy wtedy byliśmy. W pierwszych latach robiliśmy głównie czapki, początkowo sportowe, później również berety, kapelusze, szale. Postawiliśmy na jakość materiałów i wykonania oraz własne oryginalne wzory, dzięki którym udało nam się rozwinąć i zdobyć swoje miejsce na rynku.

W 1997roku do kolekcji czapek dołączyliśmy linię profesjonalnej bielizny sportowej. Dzięki niej odnieśliśmy sukces w Niemczech. Jesteśmy w tej chwili jedną z niewielu polskich marek znanych na rynku niemieckim – ubraliśmy miedzy innymi Niemiecką Reprezentację Narodową w Kajakarstwie i w Kanu Polo. Polska Reprezentacja Narodowa w Wioślarstwie występowała w strojach Kwarka na Mistrzostwach Świata. W 1999 roku Robert Sycz i Tomasz Kucharski wygrali w nich złoty medal. W 2008 roku w Pekinie Marek Kolbowicz, Konrad Wasilewski, Michał Jeliński i Adam Korol zdobyli złoty medal olimpijski. Mistrzostwo Świata ostatnio zdobywają co roku. Jesteśmy z tego niezwykle dumni, bo wiemy że codziennie od lat trenują w naszych ubraniach. Jak widać dobrze im to służy.

W wielu naszych produktach stosujemy najlepsze spośród bogatej rodziny dzianin Polartec®. Testujemy każdy szczegół. Nasze ubrania są trwałe i wygodne..Można je bez obaw prać w pralce, suszyć w suszarcei w większości nie wymagają prasowania. Pozwalają zachować komfort nawet przy dużej zmianie temperatur, są miłe w dotyku i bardzo szybko schną., staramy się żeby wszystkie nowe produkty spełniały te wymagania.

Cena
Sortuj po cenie
Producent
Produktów na stronie