Koszyk

Jetboil
Jetboil

Kiedy w 2001 r. stworzono szybką, kompaktową i wydajną kuchenkę - pierwszy Jetboil - zrewolucjonizowało to gotowanie w terenie. Inżynierowie z Jetboila nieustannie podążają w tym kierunku tworząc coraz to nowsze rozwiązania, tworząc nowe technologie, wyznaczając jednocześnie trendy w tej branży. Dzięki ich staraniu otrzymujemy najbardziej precyzyjne systemy do gotowania dostępne na rynku. Po męczącym dniu wędrówki, nic nie smakuje lepiej od ciepłego posiłku podczas zachodu słońca.

Amerykański producent tych niezawodnych kuchenek daje nam wybór spośród co najmniej kilku modeli. Kuchenkę dobierzesz do aktualnych potrzeb, w zależności czy potrzebujesz akurat coś szybko ugotować, czy masz trochę więcej czasu na przygotowanie posiłku podczas biwakowania. Coś co łączy wszystkie kuchenki Jetboil to ich kompaktowa budowa i niska waga. To bardzo istotne podczas wędrówek z plecakiem, kiedy po długim marszu każdy dodatkowy gram zaczyna być odczuwalny. Jednak możliwość przygotowania ciepłego posiłku, lub pysznej kawy bądź herbaty na szlaku rekompensuje ewentualne niedogodności z tytułu noszenia tego niewielkiego bagażu.

Kuchenki Jetboil zawdzięczają swoją wydajność w gotowaniu technologii FluxRing®. To opatentowany napromiennik, który kondensuje ciepło i oddaje je bezpośrednio do naczynia, zapobiegając niepotrzebnej utracie energii. Dzięki niej zużycie paliwa jest znacznie mniejsze niż w tradycyjnych systemach gotujących. Bardzo dobra sprawność energetyczna, która wynosi około 70-80% energii procesu jest oddawana podczas gotowania, gdzie w innych modelach nie zawierających FluxRing® jest ona rzędu 30%.

W sklepach eTraper znajdziesz produkty marki Jetboil odpowiednie na Twoją wyprawę:

 • Jetboil New Flash - topowa kuchenka tej marki, w której pół litra wody zagotujesz w rekordowym czasie 100 sekund.
 • Jetboil Zip - klasyczna kuchenka, z niezwykle bogatym doświadczeniem w terenie, wywodząca się z oryginalnego projektu inżynierów firmy Jetboil. Oferuje niezwykłą solidność, kompaktowość oraz prostotę w użytkowaniu.
 • Jetboil Akcesoria - niezbędne dodatki do Twojej kuchenki, np. patelnia, garnek, nóżki stabilizujące czy podstawka Pot Support, która zwiększy wszechstronność kuchenki
 • 8 Produkty

  Ustaw Kierunek Malejący
  1. Jetboil Zip Kuchenka Gazowa Terenowa
   Promocja
   Jetboil Zip Kuchenka Gazowa Terenowa
   Cena promocyjna 335,99 zł Regular Price 449,99 zł
  2. Jetboil Flash Kuchenka turystyczna gazowa
   Promocja
   Jetboil Flash Kuchenka turystyczna gazowa
   Cena promocyjna 549,99 zł Regular Price 649,99 zł
  3. Kuchenka turystyczna na kartusz Jetboil MiniMo Sunset
   Promocja
   Kuchenka turystyczna na kartusz Jetboil MiniMo Sunset
   Cena promocyjna 649,99 zł Regular Price 799,99 zł
  4. Kuchenka gazowa Jetboil MiniMo Adventure
   Promocja
   Kuchenka gazowa Jetboil MiniMo Adventure
   Cena promocyjna 649,99 zł Regular Price 799,99 zł
  5. Górska kuchenka Jetboil MiniMo Camo
   Promocja
   Górska kuchenka Jetboil MiniMo Camo
   Cena promocyjna 649,99 zł Regular Price 799,99 zł
  6. Kuchenka terenowa Jetboil MiniMo Carbon
   Promocja
   Kuchenka terenowa Jetboil MiniMo Carbon
   Cena promocyjna 649,99 zł Regular Price 799,99 zł

  8 Produkty

  Ustaw Kierunek Malejący