68 324 51 05 | kontakt@etraper.pl| Sklepy stacjonarne


Sklep firmowy Regatta

High Type

Nowosolska marka bielizny termoaktywnej High Type powstała w 2008 roku jako brend firmy Hewen. Od początku istnienia była to firma rodzinna i wszystkie najważniejsze stanowiska pełniły bliskie sobie osoby. Lata mijały a firma przechodziła wiele rewolucji i udoskonaleń.

Po latach działalności i rozwoju firma High Type pochwalić się może w pełni wyposażonym zakładem produkcyjnym oraz doświadczonym zespołem fachowców.

High Type to przede wszystkim doskonała jakość produktów, firma współpracuje jedynie z najlepszymi dostawcami materiałów i akcesoriów szwalniczych. Codzienna współpraca z wieloma zawodnikami i trenerami oraz zamiłowanie do sportu owocuje tym, że powstająca tutaj odzież daje komfort nawet w najbardziej wyczerpującym treningu. Dowodem na to są dziesiątki zadowolonych klientów. High Type Sport Wear to autorska kolekcja odzieży skierowanej do miłośników sportów walki i nie tylko. Korzystając z doświadczenia High Type sklep eTraper postanowił stworzyć limitowaną serię koszulek termoaktywnych damskich i męskich z autorskimi wzorami, nawiązującymi do ogólnie pojętej turystyki.

Cena
Sortuj po cenie
Producent
Produktów na stronie