Climbing Technology

Climbing Technology to marka Aludesign S.p.A. producenta z ponad 20 letnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku outdoor’owym.

Duża wiedza branżowa i innowacyjne technologie stosowane przy produkcji, to główne zalety firmy. CT zajmuje się tworzeniem wszelkiego rodzaju sprzętu związanego z alpinizmem, wspinaczką i innymi aktywnościami górskimi, a także z profesjonalnymi systemami wykorzystywanymi w pracach na wysokości i ratownictwie. Firma usytuowana jest w rejonie Włoch słynącym z długotrwałej tradycji związanej z alpinizmem. Posiada ona ogromne doświadczenie i młody, pełen entuzjazmu zespół.

Dzięki stałemu monitorowaniu wymagań technicznych i trendów pojawiających się na rynku CT zawsze jest w stanie stworzyć produkt, który sprosta nawet najwyższym wymaganiom, czy to związanym ze sportem, czy też z profesjonalnym wykorzystaniem w pracach na wysokości. Firma posiada certyfikat jakości w systemie ISO 9001:2000, któremu podlega cały proces produkcyjny. Cały proces produkcyjny prowadzony jest zgodnie z europejskimi dyrektywami dotyczącymi zachowania i ochrony środowiska naturalnego.

Cena
Sortuj po cenie
Producent
Produktów na stronie