Craghoppers

Już w 1965 roku kiedy Craghoppers wpadł na pomysł przekształcenia zamiłowania do podróży w dobrze prosperujący biznes, zespół czuł się jakby rozpoczynał ekscytującą a czasami nawet niebezpieczną podróż w nieznane. Patrząc wstecz ich wytrwałość opłaciła się i Craghoppers jest teraz uznawane za specjalistę w dziedzinie podróży, przygody i wszelkiej outdoorowej działalności.

W ciągu ostatnich 50 lat świat bardzo się zmienił, ale celem firmy jest dzisiaj tak samo jak kiedyś – stworzyć wygodne i praktyczne ubrania, które pomogą klientom pozostać na szlaku tak długo jak to tylko możliwe. I każdego roku wychodzi to coraz lepiej. Poprzez wprowadzanie nowych wzorów, wykorzystując najnowsze technologie oraz dodając do tej mieszanki specjalny duch innowacyjności otrzymaliśmy ubrania lżejsze, bardziej wodoodporne, izolacyjne, odporne na promienie słoneczne, po prostu lepsze niż kiedykolwiek przedtem.

Craghoppers jest obecnie światowym liderem w sprzedaży spodni outdoorowych, a jednym z największych osiągnięć firmy jest linia ciuchów NosiLife – lekka kolekcja, która zapewnia stałą i bezpieczną ochronę przed ukąszeniami owadów a co za tym idzie przed chorobami które mogą przenosić. Wierzymy, że ma to realny wpływ na podróżowanie w gorącym klimacie.

Dziś Craghoppers dzieli się swoim doświadczeniem z milionami ludzi – innymi podróżnikami, fanami outdooru, którzy równie chętnie jak my sami odkrywają najdalsze zakątki naszej pięknej planety.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.