Koszyk

Armytek
Armytek

Firma produkująca latarki Armytek Optoelectronics Inc. została zarejestrowana na początku 2010 roku w Kanadzie, w stanie Ontario. Firma zaczynała kilka lat wcześniej od pokazów na targach na całym świecie. Dziś linia produktów Armytec składa się z 32 modeli dostępnych w 52 krajach na świecie. W najbliższej przyszłości planowana jest premiera dodatkowych 21 model latarek i akcesoriów do latarek. Firma wyznacza trendy w produkcji i projektowaniu latarek, co potwierdzają liczne patenty należące właśnie do Kanadyjczyków.

"Prawie wszystkie nasze latarki można zrzucać z 10. piętra i zanurzać na głębokość 50 metrów. Jak to możliwe? Właśnie tak wytrzymałe latarki stworzyliśmy."

Te słowa producenta pokazują, że z tymi produktami nie ma żartów. To najlepsze i najbardziej wytrzymałe latarki które stosowane są nie tylko przez turystów czy majsterkowiczów, ale także przez militarne jednostki specjalne na całym świecie. Przy projektowaniu spotykają się inżynierowie i naukowcy z przemysłu wojskowego i kosmicznego pracując nad stworzeniem rzeczywiście innowacyjnych i najbardziej zaawansowanych technicznie latarek na świecie.

Co ciekawe firma stawiała na komponenty sprowadzane z USA i Japonii rezygnując z tańszych zamienników z Chin. To też pokazuje że Armytec nie uznaje kompromisów. Chcąc pozostać w czołówce producentów oświetlenia taktycznego i turystycznego musi szanować swoich klientów podejmując właśnie takie decyzje. W 2009 roku podjęta została - jak się później okazało - w pełni trafna decyzja o otwarciu własnego zakładu produkcyjnego w Chinach, na własnych warunkach i pod nadzorem kompetentnych ludzi.

Latarki Armytec to mieszanka technologii, osiągów i nowoczesnego wyglądu, ale ze zdecydowaną przewagą dwóch pierwszych.

19 Produkty

Ustaw Kierunek Malejący

19 Produkty

Ustaw Kierunek Malejący