Koszyk

Wiadomości
Buty Chiruca - idealne trapery na każdą porę roku
Moje pierwsze buty trekkingowe, a raczej traperki, bo 20- lat temu prawie nikt nie używał takich terminów jak trekking, to były Beck'i, a następne po nich to buty Chiruca. Pierwsze kupiłem, ufając wiedzy i uczciwości sprzedawcy (i nie zawiodłem się), a drugie, w pełni świadomy swojego wyboru, zdjąłem z półki własnego sklepu.
Zobacz WięcejButy Chiruca - idealne trapery na każdą porę roku
Coleman – Namiot turystyczny na miarę naszych czasów
Duże namioty rodzinne stają się powoli przytulnymi mieszkaniami zastępczymi, z którymi po dwóch tygodniach wakacji ciężko nam się rozstać. Taki własnie jest namiot Coleman Vespucci 6, nowość na rynku w sezonie 2018/2019.
Zobacz WięcejColeman – Namiot turystyczny na miarę naszych czasów
Buty Red Rock - trapery w góry i na mokradła!
Od kilkunastu lat, jedną z najbardziej rozpoznawalnych i polecanych marek butów w naszych sklepach jest włoska marka Red Rock. Po tylu latach, coraz mocniej utwierdzamy się w przekonaniu, że nie ma lepszych traperów. Zapytacie, czym Red Rocki zasłużyły sobie na tak wysoką ocenę? Przede wszystkim są bardzo wygodne i bardzo solidne, ale o tym za chwilę...
Zobacz WięcejButy Red Rock - trapery w góry i na mokradła!
Regatta, Dare 2b czy może Berg Outdoor - Którą markę wybrać?

Regatta Great Outdoor to główny dostawca odzieży do naszego sklepu. To sprawdzone produkty ze średniej półki cenowej. Szeroki wachlarz modeli dla aktywnych osób spotyka się z zainteresowaniem ze strony odwiedzających nas turystów. Jeśli jednak oczekujesz od odzieży turystycznej czegoś więcej, czegoś extra, musisz wybrać markę Berg Outdoor. To marka istniejąca na rynku turystycznym od 2002 roku, stworzona została w Portugalii, kolebce wielkich odkrywców i miłośników outdooru.

Zobacz WięcejRegatta, Dare 2b czy może Berg Outdoor - Którą markę wybrać?
Dobry Plecak Na Wycieczki... I Nie Tylko
Plecaki marki Bergson to wyposażenie turysty godne polecenia. Mocne materiały, niesamowita wygoda, nowatorskie rozwiązania za niewygórowaną cenę.
Zobacz WięcejDobry Plecak Na Wycieczki... I Nie Tylko

5 Produkt(y)

Pokaż na stronę