Blog eTraper
Rowerem wokół Nowej Soli
Nowa Sól to miasto usytuowane na lewym brzegu rzeki Odry, zewsząd otoczone jest piękną przyrodą, to właśnie tutaj każdy z nas rozpoczynał swą przygodę z pieszymi, ale przede wszystkim rowerowymi wyprawami.
Zobacz WięcejRowerem wokół Nowej Soli
Nowe granice - naszych możliwości
Było jak zwykle... Nasze traperskie hasło "im gorzej, tym lepiej" znowu wzięło górę i tym razem znalazło zastosowanie podczas I Zielonogórskiego Ultramaratonu "Nowe Granice".
Zobacz WięcejNowe granice - naszych możliwości
ISLANDIA – Spełnienie marzeń
Jakież to szczęście móc łączyć swoje pasje z pracą zawodową. Mnie się udało. Praca w sklepie turystycznym to codzienne obcowanie ze sprzętem i odzieżą turystyczną, ale przede wszystkim z ludźmi, którzy podobnie jak ja, kochają przyrodę.
Zobacz WięcejISLANDIA – Spełnienie marzeń
Buty Chiruca - idealne trapery na każdą porę roku
Moje pierwsze buty trekkingowe, a raczej traperki, bo 20- lat temu prawie nikt nie używał takich terminów jak trekking, to były Beck'i, a następne po nich to buty Chiruca. Pierwsze kupiłem, ufając wiedzy i uczciwości sprzedawcy (i nie zawiodłem się), a drugie, w pełni świadomy swojego wyboru, zdjąłem z półki własnego sklepu.
Zobacz WięcejButy Chiruca - idealne trapery na każdą porę roku
Coleman – Namiot turystyczny na miarę naszych czasów
Duże namioty rodzinne stają się powoli przytulnymi mieszkaniami zastępczymi, z którymi po dwóch tygodniach wakacji ciężko nam się rozstać. Taki własnie jest namiot Coleman Vespucci 6, nowość na rynku w sezonie 2018/2019.
Zobacz WięcejColeman – Namiot turystyczny na miarę naszych czasów
Buty Red Rock - trapery w góry i na mokradła!
Od kilkunastu lat, jedną z najbardziej rozpoznawalnych i polecanych marek butów w naszych sklepach jest włoska marka Red Rock. Po tylu latach, coraz mocniej utwierdzamy się w przekonaniu, że nie ma lepszych traperów. Zapytacie, czym Red Rocki zasłużyły sobie na tak wysoką ocenę? Przede wszystkim są bardzo wygodne i bardzo solidne, ale o tym za chwilę...
Zobacz WięcejButy Red Rock - trapery w góry i na mokradła!

Items 1 to 6 of 8 total

Pokaż na stronę