Koszyk

Blog eTraper
Kolej na rower, czyli ścieżka rowerowa przez powiat nowosolski

Trasa rowerowa wiodąca przez najpiękniejsze rejony województwa lubuskiego, a w szczególności niezwykły most nad Odrą w okolicy wsi Stany.

Zobacz WięcejKolej na rower, czyli ścieżka rowerowa przez powiat nowosolski
Buty trekkingowe Lytos - włosi potrafią to robić!

Na Polskim rynku jest duży wybór butów trekkingowych, nawet bardzo duży. Trekking zyskuje na popularności. W sklepie eTraper znajdziesz buty sprawdzonych i cenionych producentów, z różnych półek cenowych.

Zobacz WięcejButy trekkingowe Lytos - włosi potrafią to robić!
Rowerem wokół Nowej Soli
Nowa Sól to miasto usytuowane na lewym brzegu rzeki Odry, zewsząd otoczone jest piękną przyrodą, to właśnie tutaj każdy z nas rozpoczynał swą przygodę z pieszymi, ale przede wszystkim rowerowymi wyprawami.
Zobacz WięcejRowerem wokół Nowej Soli
Nowe granice - naszych możliwości
Było jak zwykle... Nasze traperskie hasło "im gorzej, tym lepiej" znowu wzięło górę i tym razem znalazło zastosowanie podczas I Zielonogórskiego Ultramaratonu "Nowe Granice".
Zobacz WięcejNowe granice - naszych możliwości
ISLANDIA – Spełnienie marzeń
Jakież to szczęście móc łączyć swoje pasje z pracą zawodową. Mnie się udało. Praca w sklepie turystycznym to codzienne obcowanie ze sprzętem i odzieżą turystyczną, ale przede wszystkim z ludźmi, którzy podobnie jak ja, kochają przyrodę.
Zobacz WięcejISLANDIA – Spełnienie marzeń
Buty Chiruca - idealne trapery na każdą porę roku
Moje pierwsze buty trekkingowe, a raczej traperki, bo 20- lat temu prawie nikt nie używał takich terminów jak trekking, to były Beck'i, a następne po nich to buty Chiruca. Pierwsze kupiłem, ufając wiedzy i uczciwości sprzedawcy (i nie zawiodłem się), a drugie, w pełni świadomy swojego wyboru, zdjąłem z półki własnego sklepu.
Zobacz WięcejButy Chiruca - idealne trapery na każdą porę roku

Items 1 to 6 of 10 total

Pokaż na stronę